Vitajte na stránkach apartmánov Afrodita | Dnes je | Meniny má , zajtra
Apartmán Afrodita I
Apartmán sa nachádza v centre Bardejovských kúpeľov, ktoré sú vzdialené 10 km od mesta Bardejov.

Celková rozloha apartmánu je 55 m2. Jednou z výhod je bezbariérový prístup k apartmánu. K dispozícii sú dve dvojposteľové izby s možnosťou prístelky. Príslušenstvom apartmánu je kuchynka, sprchovací kút, WC. Kuchynka je plne zariadená (chladnička , sklokeramická doska, mikrovlnka). Izby sú vybavené satelitným prijímačom, WI-FI pripojením na internet a lcd TV.

Priamo v budove apartmánu sa nachádzajú viaceré reštaurácie, cukráreň, bowling club, stávková kancelária, textil, predajňa suvenírov a iné. V blízkosti apartmánu sa nachádza strážené parkovisko.

[ Kliknutím zavrieť ]
Bardejovské Kúpele v skratke
Bardejovské Kúpele patria k najkrajším kúpeľným mestečkám na Slovensku. Preslávili sa už v minulosti, najmä svojimi minerálnymi vodami, ktoré blahodárne pôsobia na tráviaci trakt.

Desať minerálnych prameňov vyviera na pomerne malej ploche vo vnútornom kúpeľnom území. Množstvo látok vo vode je v každom prameni odlišné a pri pití obvyklých liečebných dávok, ktoré určuje lekár sú pre organizmus neškodné, pokiaľ sa dodržiavajú indikácie a kontraindikácie. Tieto minerálne pramene sa používajú najmä na pitné kúry.

Prvá zmienka o Bardejovských Kúpeľoch je z roku 1247, keď uhorský kráľ Béla IV. daroval územie dnešných kúpeľov aj s prameňmi mestu Bardejov. Isté je, že ľudia poznali veľmi skoro liečivé účinky minerálnych vôd, o ktorých sa mohli sami presvedčiť. zdroj: bardejovske.sk
Počasie u nás
iMeteo.sk


Apartmán Afrodita
Bardejovské Kúpele 2781
086 31 Bardejovské Kúpele
Slovakia
Prevádzkovateľ
Mastery s.r.o., Kacvinská 2849, 085 01 Bardejov

apartmanafrodita@centrum.sk
+421 / (0)915 850 600
© apartmanafrodita.sk | Všetky práva vyhradené. | vyrobil: mart-in